پیام ریاست محترم دانشکده رفاه به مناسبت روز دانشجو

 | تاریخ ارسال: 1399/9/16 | 
پیام ریاست محترم دانشکده رفاه به مناسبت حماسه ۱۶ آذر و روز دانشجو


بسمه تعالی 
دانشجو تحول خواه است و دانشگاه مبدا تحولات؛
دانشجو با گام های استوار در مسیر علم قدم برمی دارد و آینده ای روشن برای ایران اسلامی رقم می زند، اما این مسیر به سعادت منتهی نخواهد شد مگر با خودسازی و تزکیه نفس؛ همچنان که امیرالمومنین(ع) می فرمایند: "علمی که اصلاحت نکند گمراهی است".
دانشجوی مومن و انقلابی، آزادی خواه، عدالت طلب، آرمان گرا و مطالبه گر، دنباله رو علم وارداتی نیست، بلکه پیشرو در تولید علم و فاتح قله های رفیع دانش است.
امسال و در آستانه حماسه ۱۶ آذر، حادثه ای دیگر رقم خورد و یکی از برجسته ترین دانشمندان هسته ای کشورمان بدست دشمنان اسلام و انقلاب به خون خود غلطیده و ملت ایران و جامعه علمی کشور را عزادار ساخت.
اینجانب ضمن تسلیت این حادثه ناگوار، یاد و خاطره حماسه ۱۶ آذر را که یادآور مبارزه دانشجویان آزادی خواه و استبدادستیز که با درک حوادث زمان، جان خود را در راه آرمان خواهی فدا کردند، گرامی داشته و از شما دانشجویان متدین و انقلابی که مادران آینده این سرزمین هستید می خواهم تا در راه تحصیل علم، با تکیه بر توانمندی های خود پرنشاط و سختکوش بوده و برای رسیدن به موفقیت های علمی از هیچ تلاشی دریغ نکنید و بدانید خون شهدا و بویژه شهدای عرصه علم، رسالتی بر دوشمان گذاشته که با ادامه راهشان به آینده ای روشن دست خواهیم یافت.

زهرا طاهری پور
ریاست دانشکده رفاه
۱۶ آذرماه ۹۹CAPTCHA

دفعات مشاهده: 457 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر