اطلاعیه بسیار مهم آموزشی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۳/۱۱ | 
اطلاعیه شماره 6 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

 
به نام خدا
 
با آرزوی سلامتی برای تمامی استادان، دانشجویان و همکارن دانشکده رفاه  و سپاس از همراهی بی دریغشان، مصوبات شورای آموزشی برای ادامه کلاس های نیم سال جاری تا پایان کلاس ها و تاریخ امتحانات به استحضار می رسد:
 
  1. تاریخ های پایان کلاس ها و امتحانات دروس نظری:
  • پایان کلاس های دروس نظری دانشکده 15 خرداد 99خواهد بود.
  • بازه امتحانات از 24 خرداد لغایت 12 تیر ماه 99می باشد.
  • پس از بررسی های فراوان درخصوص نحوه برگزاری آزمون پایان ترم دانشکده، به سبب حفظ سلامتی دانشجویان و اساتید محترم مقرر گردید، آزمون پایان نیمسال دوم 99-98 به صورت مجازی برگزار گردد.
  • برگزاری امتحانات مذکور با یکی یا تلفیقی از شیوه های: آنلاین تستی، آنلاین تشریحی، آنلاین شفاهی، تحویل پروژه یا کار تحقیقی، فعالیت و حضور مستمر کلاسی باشد . روش های مذکور با هماهنگی دانشجو و استاد و گروه مربوطه در اسرع وقت مشخص و توسط گروه به دانشجویان ابلاغ خواهد شد.
  • تحویل نمره امتحانی نیز دو هفته پس از برگزاری امتحان تعیین شد.
آزمون های مجازی بر اساس زمانبندی آزمون های حضوری برگزار می گردد.

-         ممکن است تغییرات اندکی در تاریخ و یا زمان برگزاری آزمون داده شود که از طریق کارت آزمون و اطلاعیه های صادره از آن مطلع شوید .

-         به منظور توجه و مساعدت به مشکلات مطرح شده دانشجویان در جلسه پرسمان دانشجویی با مسئولین دانشکده،  حداکثر تا 20 خرداد فرصت تسویه حساب مالی داده خواهد شد . در صورت داشتن بدهی ، امکان دسترسی به کارت آزمون وجود ندارد و پس از آن اساتید محترم دسترسی به ورود نمره برای دانشجویان را نخواهند داشت . لذا تسویه حساب مالی در این خصوص بسیار ضروری است .

-         در پایان به دانشجویان توصیه می گردد عمیقاً در فرصت داده شده با مطالعه کافی ، تلاش خود را در گذراندن این نیمسال تحصیلی به کار ببندند و به اطلاعیه های بعدی توجه نمایند. 

 

2-    دروس عملی آزمایشگاهی و  کارگاهی:

دروس عملی ارائه شده در نیمسال دوم 99-98، به صورت حضوری از تاریخ شنبه 14 تیر لغایت 15 مرداد ، به مدت یک ماه و به صورت فشرده  برگزار می گردد. البته ذ=در این خصوص دانشکده ، تابع دستورالعمل های وزارت علوم و ستاد کرونا خواهد بود.

 

 

 

  3-شرایط مهم ورود به دانشکده
 

پرینت گواهی سلامت از سامانه وزارت بهداشت و ارایه به همکاران حراست دانشگاه هنگام ورود و همراه داشتن ماسک و دستکش ضروری می باشد .

 

4-    ترم تابستان 99-98 :  

با هدف کمک به دانشجویانی که احتمالأ نیاز به گذراندن تعدادی دروس عمومی برای فراغت از تحصیل دارند، ترم تابستان به صورت مجازی و یا حضوری بعد از پایان امتحانات در تابستان برگزار خواهد شد که اطلاعات کامل آن در تیرماه ابلاغ خواهد شد.

 

سلامت، موفق، پاینده و افتخار آفرین باشید

 

معاونت آموزشی

99/3/10 
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 206 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر