بیانیه دانشجویان دانشکده رفاه درمحکومیت ترور شهید فخری زاده

 | تاریخ ارسال: 1399/9/17 | 


بیانیه دانشجویان دانشکده رفاه در محکومیت ترور شهید دکتر فخری زاده:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند

ترور و حذف فیزیکی دانشمندان هسته ای، نشان از استیصال آمریکا و صهیونیست در برابر قدرت علمی و نظامی جمهوری اسلامی ایران است.
در دهه ۶۰ چهره های شاخصی چون شهید بهشتی، شهید رجایی و شهید باهنر هدف عملیات تروریستی دشمنان بودند و در سالهای اخیر کمانه این کینه ورزی، دانشمندان هسته ای کشورمان را نشانه گرفته است.
دشمن زبون از مقابله با ملت امام حسین عاجز مانده و به گمان باطل خود با آغشته کردن دست خود به خون دانشمندان مان، می خواهد ملت انقلابی  را از مبارزه بازدارد، غافل از آنکه برای دانش آموختگان مکتب حسینی راهی جز شهادت نیست؛ همچنان که معمار کبیر انقلاب فرمود: بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود.
ما دانشجویان دانشکده رفاه، شهادت دانشمند انقلابی و برجسته هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده را به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای، ملت مقاوم ایران و خانواده معزّز ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده و ضمن محکومیت این حادثه ناگوار، اعلام میکنیم پرچمی که در راه تولید و توسعه علم و برای مبارزه با استکبار جهانی توسط دانشمندان شهید کشورمان برافراشته شده، تا نابودی صهیونیسم و انتقام خون آنان برافراشته نگه خواهیم داشت و تا آخرین قطره خون مان راهشان را ادامه خواهیم داد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 440 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر