اطلاعیه شماره 4 معاونت آموزشی ویژه مدرسان

 | تاریخ ارسال: 1399/1/24 | 
اطلاعیه شماره 4 معاونت آموزشی ویژه مدرسان
 

ضمن تشکر از همکاری مدیران محترم گروه های آموزشی و مدرسان محترم درخصوص برگزاری آموزش مجازی، موارد ذیل را به اطلاع می رساند:

1. تا تاریخ 99/3/16 (پایان هفته شانزدهم) لازمست تعداد 16 هفته آموزشی کلاس برگزار گردد. ( در دروس یک جلسه در هفته، 16 جلسه و در دروس دو جلسه در هفته 32 جلسه کلاس باید برگزار گردد.)

2. با توجه به اینکه عملا کلاس های غیرحضوری در بهترین حالت، کیفیتی برابر 60 تا 70 درصد کلاس های حضوری دارند، لذا در دروسی که تعداد جلسات برگزاری آنها زیر 16 جلسه در دروس یک جلسه ای و 32 جلسه ای در دروس دوجلسه ای باشند امکان صدور مجوز برای برگزاری امتحان پایان ترم نمی باشد.

3. لازم است مدرسانی که نیاز به برگزاری جلسه جبرانی دارند، با هماهنگی آموزش و مدیر محترم گروه نسبت به برگزاری کلاس های جبرانی اقدام نمایند.

4. مدرسانی که در اسفندماه از طرق مختلف جلسات خود را برگزار نموده اند لازمست گزارش تدریس و تعداد جلسات خود را به مدیر گروه مربوطه اطلاع دهند.

5. خواهشمند است مدیران محترم گروه تا تاریخ 28 فروردین 1399 ساعت 12 ظهر، گزارش تعداد جلسات مورد تایید برگزار شده ( حداکثر 3 جلسه ) در اسفندماه مدرسان گروه خود را به تفکیک به معاون آموزشی گزارش نمایند.

6. در هفته دهم آموزشی، اداره آموزش گزارش تعداد کلاس های برگزار شده  و تعداد کلاس مورد نیاز به برگزاری تا پایان نیمسال 982 را گزارش خواهد نمود.


در پایان از همه مدیران محترم گروه های آموزشی  و مدرسان مربوطه درخواست می گردد نسبت به اجرای مفاد این اطلاعیه ما را یاری رسانند.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 791 بار   |   دفعات چاپ: 74 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر