اطلاعیه شماره ۱ امتحانات ۹۸۲

 | تاریخ ارسال: 1399/3/1 | 
اطلاعیه شماره ۱ امتحانات ۹۸۲
 
 قابل توجه دانشجویان گرامی
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات 
پیرامون موضوع آزمون های پایان نیمسال به اطلاع می رساند که دانشکده رفاه تابع آئین نامه ها و دستورالعمل های وزارت علوم می باشد.  در این راستا منتظر تصمیم گیری  ستاد ملی کرونا (احتمالا تا 17 خرداد ماه)  در خصوص نحوه  برگزاری امتحانات پایان ترم می باشیم.در صورت بهبود شرایط، امتحانات پایان ترم به صورت حضوری برگزار خواهد شد که در این زمینه جهت ایجاد شرایط و بسترهای لازم جلسات متعدد در دانشکده برگزار شده و تمام جوانب امر مورد بررسی قرار گرفته است. اما با این حال در صورت اطلاعیه های بعدی وزارت علوم ناظر  به وخامت شرایط و احتمال خطر،  امتحانات به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد چرا که صحت و سلامت شما دانشجویان عزیز برای مسئولین دانشکده از هر امری ضروری تر و مهم تر می باشد
 در ضمن  لازم می دانم بخشی از تلاش های دلسوزانه و متعهدانه اولیای امور در دانشکده را ذکر کنم: با آغاز غیر قابل باور ویروس کرونا که یکی از دوره های دشوار را  برای مردم و جامعه عزیزمان و همچنین دانشکده رقم زد، بلافاصله جلسات متعدد برای برنامه ریزی آموزشی شروع شد. در حالی که بسیاری از مراکز آموزشی منتظر بهبود شرایط بودند.
از هفته دوم عید کار فشرده مدیران محترم گروه  و همکاران دانشکده به صورت شبانه روزی آغاز شد تا مبادا آموزش شما عزیزان دچار وقفه شود. دوره های فشرده آموزشی در روز های تعطیل، آماده سازی بسترهای لازم آموزش مجازی، بخشی از این تلاش ها بود، به طوری که در ۱۶ فروردین کلاس ها تشکیل شد؛ دفاعیه های مجازی مقطع ارشد برگزار گردید، فعالیت انجمن ها و کانون ها آغاز شد و حاصل آن نشست های ارزشمند علمی در گروه‌های مختلف بود.
 برای تسهیل امور تصمیماتی هم در شورای آموزشی اتخاذ شد؛ از جمله برگزاری دروس عملی ،کارگاهی و تربیت بدنی در فصل تابستان. افزایش آزمون معرفی به استاد به چهار عنوان درسی و افزایش امکان حذف اضطراری تا چهار عنوان درسی،
در پایان متذکر می شوبم مسئولان و همکاران دانشکده تلاش کردند علیرغم همه این دشواری ها (که همه از ابعاد آن مطلع هستیم) از تمام فرصت‌ها و زمینه ها استفاده کرده تا به اجرا و بهبود فرآیندهای آموزشی و فرهنگی دانشکده به بهترین شکل ممکن مدد رسانند.
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1857 بار   |   دفعات چاپ: 75 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر