اطلاعیه های مهم آموزشی امتحانات ۹۸۲

 | تاریخ ارسال: 1399/3/24 | 
اطلاعیه های مهم آموزشی امتحانات ۹۸۲
 
قابل توجه کلیه دانشجویان 

پیرو اطلاعیه های صادره قبلی ، به منظور راهنمایی شما عزیزان در برگزاری هرچه بهتر امتحانات نیمسال دوم موارد زیر به استحضار رسانده می شود . خواهشمند است با دقت به موارد زیر توجه بفرمایید:

۱- آزمون پایان نیمسال دوم 99-98 به صورت مجازی برگزار می گردد.
به منظور جلوگیری از برخی تداخلات امتحانی برای دانشجویان و اساتید محترم ، تاریخ و ساعت برخی از آزمون ها ، تغییر یافته است  لذا با بررسی کارت آزمون از تاریخ 20 خرداد 99 آخرین زمان برگزاری آزمون را دریافت نمایید. 
۲-  توصیه می گردد، با توجه به کارت آزمون ، واحدهای درسی خودرا بررسی نموده و در صورت هرگونه اختلاف، به اداره آموزش ، اعلام نمایید.  
۳- شیوه ارزشیابی و برگزاری امتحانات در این نیمسال با یکی یا تلفیقی از شیوه های: آنلاین تستی، آنلاین تشریحی، آنلاین شفاهی، تحویل پروژه یا کار تحقیقی، فعالیت و حضور مستمر کلاسی بنا بر صلاحدید اساتید محترم و مدیر محترم گروه می باشد . دانشجویان می بایست با توجه به نحوه آزمون که از طرف اساتید اعلام می شود، زیر ساختهای لازم را فراهم نمایند.
۴-به منظور دریافت کارت ورود به جلسه مراحل زیر را انجام دهید . 
نکات مهم : 1- مراجعه به آدرس www.refah.ac.ir
2- سامانه آموزشی 
3- منوی گزارش 
4- کارت ورود به جلسه ( فایل pdf ) دریافت شود . 
5- در صورت بدهی ، کارت ورود به جلسه بسته است . از منوی پرداخت آ نلاین  بدهی خود را واریز نمایید.
نکته 1 : برای شناسایی نام کاربری و رمز عبور ، توصیه می شود از رایانه استفاده شود . 
نکته 2 : نام کاربری شماره داشجویی و رمز عبور شماره شناسنامه ( بدون صفر ابتدایی ) می باشد . 
نکته 3 : زبان  کامپیوتر و تلفن همراه برای درج نام کاربری می بایست  انگلیسی باشد .

۵- با توجه به اینکه تعدادی از اساتید محترم در قالب Google form اقدام به برگزاری آزمون مجازی می نمایند لازم است جهت جلوگیری از اشکالات ورود به سیستم ، حتما یک حساب gmail برای خود داشته باشید . لذا در ساختن یک ایمیل در Gmail اقدام نمایید.
۶- کلیه قوانین آموزشی آزمون مجازی مطابق با آزمون حضوری می باشد . دانشجویان موظف می باشند در زمان های اعلام شده در کارت آزمون در امتحان حاضر شوند و شرایط برگزاری آزمون از قبیل سخت افزار های مورد نیاز ، اینترنت مطمئن و . . . فراهم آورند . 
در صورت غیبت در زمان آزمون مجازی  ، مطابق با غیبت در زمان آزمون حضوری حذف درس صورت گیرد.

۷- به اطلاع دانشجویانی که تا کنون بدهی شهریه خود را تسویه ننموده اندمی رساند ،در صورت عدم پرداخت تا روز شنبه۲۴ خرداد ، اقدامات قانونی  در خصوص عدم مجوز حضور در امتحانات ،دریافت نمره و نیز محدودیت در خدمات آموزشی دانشکده، انجام خواهد پذیرفت . 
لطفانسبت به  تسویه بدهی و تعیین تکلیف در موعد مقرراقدام نمایید.  .

۸- به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند ، آزمونهای پایانی طبق ضوابط مشخص شده از طرف استاد محترم و در زمان مقرر اعلام شده از طرف آموزش برگزار می گردد.
 لذا لازم است بسترهای مورد نیاز برای هر آزمون ،مطابق چارچوبی که از طرف استاد تعیین گردیده ، فراهم شود. در صورتیکه دانشجو در زمان مقرر موفق به شرکت در آزمون نگردد، هیچگونه تعهدی از طرف آموزش و استاد برای برگزاری آزمون مجدد وجود ندارد.
 
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده رفاهCAPTCHA

دفعات مشاهده: 1920 بار   |   دفعات چاپ: 86 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر